بی نهایت تن ها

بدون باور درونى این حقیقت که هرگز بیش از یک بار زندگى نمى‌کنیم، هیچ کدام از احساسات واقعى و پرشورمان را آشکار نخواهیم کرد. نه فقط آن‌هایى را که مثبت شمرده مى‌شوند - عشق و ایثار و انسان‌دوستى - بلکه غرور، حسادت، خشم یا تمامیت‌خواهى را. انسانى که دریافته زندگى فرصتى است یکتا، مى‌تواند تا انتهاى جاده‌ى عشق و نفرت برود. مى‌تواند جهان را در آتش حسد خود بسوزاند. مى‌تواند به خاطر دوست داشتن آدم بکشد. و در عین حال، هم اوست که مى‌تواند همه‌ى آن‌چه را که به دست آورده در اوج رها کند. چنین انسانى بى‌اندازه ترس‌ناک و بى‌نهایت رشک‌برانگیز است. 

از : حسین وی

/ 2 نظر / 39 بازدید
شيدا

سلام از وبلاگت خيلي خوشم اومد به منم سر بزن و آدرس وبلاگتو واسم بزار تا بتونم هر روز من و بقيه بازديد کنندگان بهت سر بزنيم محلي که وبلاگتو ثبت ميکني بزرگترين دايرکتوري وبلاگ نويسان ايران است و فوق العاده پر بازديد.حتما بيا و لينکتو ثبت کن .مرسي.

نمايشگاه هاست www.hostexhibition.com

با سلام به شما دوست عزيز : از سايت من ديدن کنيد براي شما يک پيشنهاد خوب دارم تبديل و بلاگ شما به سايت دائمي هاستينگ رايگان هديه ما به شما با من در تماس باشين يا هو اي دي host_iran هاست,هاست رايگان,هاستينگ,فروش هاست,خريد هاست,سرور مجازي,وي پي اس با تشکر[گل] [گل]