پر از واقعیت شده ام ..

. تو خوب می دانی ...

وگرنه کسی از آسمان نمی پرسد چرا آبی است ...

دلم برای خیس مردن تنگ شده است ...

برای کجای خودم ...

برای اینجا ...

برای کجای تو ....

برای تو ...

/ 11 نظر / 13 بازدید
نمایش نظرات قبلی
she

farnooshe aziz ...nemidoonam chi begam ..ziba bood ...matne payiniram khoondam ..vaghean khoob minivisi ..webloge zibayi dari..barat arezooye movafaghiyat mikonam..doost dare to she

فانی

قشنگ می نويسی!هميشه موفق باشي فرنوش عزيز!

مینا

با سلام به شما دوست گرامي و عزيز. نظرم رو راجع به وبلاگت بعدا خواهم گفت چون بايد بصورت آفلاين بخوانم اما بد نيست حالا که مشغول وبلاگ نويسي هستي سري به اين انجمن بزني. انجمن وبلاگ نويسان ايران: www.iranianawp.com سايت انجمن ___ www.iranian-aw.persianblog.ir وبلاگ انجمن ___ www.iranianawp.com/nashrieh.html نشريه الکترونيکي انجمن. در صورت تمايل مي توانيد عضو انجمن شويد. براي کسب اطلاعات بيشتر به سايت آن مراجعه نماييد.

شاهزاده ي سرطاني

خوندمت. پر از واقعيت شدن رو ميگم. کاشکی يه جورايی گفته بودی که واقعيت چطوريه؟ برای من عجيبه ولی دوست داشتنی و در حد آرزو. ايکاش من هم پر از واقعيت و درگير واقعيت بشم.

عسل

واقعيت خيلی وقتا تلخ اما باارزشه.ارزش اينکه روياهای شيرينمونو بهم بریزه و دردمون بياد .

عماد

... درست همانطور آرام که آمدم... راهم را کج می کنم. ما همیشه در سکوت عبور می کنیم. وقتی از احوال ما می نویسی آرام راهت را کج کن. راستی ،حال همه ی ما خوب است، اما تو باور نکن!

دانیال

سرشار از زندگی مردن....جاودانگيست.....موفق باشی

meisam

اسیر شده ای، در کدام واقعیت؟ دروازه کدام حقیقت با چرا بسته می شود ؟ اسیر شده ای در ناکجای ذهنت و رهایی است اگر بدانی کجایی

ف

دلم برایت تنگ شده ،‌نمیدانی ،‌چه بهتر! دلت برای خیس مردن تنگ شده است و دل من برای رها مردن. سبزباشی! شعرت خیلی جالب بود!

حسین

دل‌تنگی..... حال عجیبی است...